Dodaj ogłoszenie

Tokarz konwencjonalny

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 11298
Wyświetlony: 17
Wygasa: 02-08-2018 12:32:53
0.00 (0 głosów)
Cena do negocjacji
Kontakt wieczorek@covebo.pl
Dodane 12-07-2018 12:32:53
Autor
Covebo Polska (6)

Opis

Tokarz
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osoby do pracy na tokarce konwencjonalnej.

Obowiązki:

- obsługa tokarki konwencjonalnej
- wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
- kontrola jakości wytwarzanych elementów

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na tokarce konwencjonalnej
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- wynagrodzenie 500 euro netto (40h) już po odciągnięciach za mieszkanie i ubezpieczenie
- pracę w przyjemnej atmosferze
- pomoc koordynatorów
- zakwaterowanie (1- osobowe pokoje)
- ubezpieczenie
- poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem mailowym: wieczorek@covebo.pl z dopiskiem "Tokarz konwencjonalny" oraz klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informacje dodatkowe

Branża produkcja
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Holandia

Mapa ogłoszeń