Dodaj ogłoszenie

Spawacz MIG/MAG | +/-440€ netto

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13818
Wyświetlony: 55
Wygasa: 09-06-2019 16:02:57
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 440 EUR Cena do negocjacji
Kontakt Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub wyslij maila na adres praca@orangejobs.nl
Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237
Dodane 10-05-2019 16:02:57
Autor
OrangeJobs (7)

Opis

Spawacz MIG/MAG | +/-440€ netto(podstawa na tydzień)
Posiadasz duże doświadczenie jako spawacz stali czarnej? Masz aktualne certyfikaty na metode 135 i 138? Szukasz stabilnej pracy na długo z możliwością wielu nadgodzin? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Jeden z najbardziej renomowanych producentów stali w Holandii, poszukuje osób na stanowisko spawacza. Firma zajmuje się przygotowywaniem konstrukcji nośnych ze stali czarnej. Poszukujemy doświadczonego spawacza z ważnym certyfikatem na metodę 135/138.

Obowiązki:
- jesteś częścią zespołu rzemieśliniczego w firmie w Zwaag
- spawasz belki ze stali czarnej w pozycji pachwinowej i podolnej
- spawasz również warstwowo (5 do 8 warstw)
- dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania:
- doświadczenie w spawaniu stali czarnej w metodzie 135 i 138
- aktualne certyfikaty spawalnicze
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- zaangażowanie w obowiązki
- gotowość do wykonywania nadgodzin
- prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 15€ brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
- przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 440€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
- Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
- możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
- zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie
- ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
- pomoc polskiego koordynatora
- możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

O nas:
OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii? Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!

Informacje dodatkowe

Branża inne
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Noord-Holland
Zwaag