Dodaj ogłoszenie

Spawacz 136 Holandia Schelluinen

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13583
Wyświetlony: 27
Wygasa: 12-05-2019 09:32:00
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 15 EUR
Kontakt s.derewicz@technicrecruitment.pl
508624846
Seweryn Technic Recruitment
Dodane 12-04-2019 09:32:00
Autor
Seweryn-technic (2)

Opis

Spawanie Holandia
OPIS STANOWISKA:
Firma jest przodującym na rynku Holenderskim producentem elementów jachtów. Praca na tym
stanowisku to nie tylko spawanie ale również przygotowanie materiału tj. czyszczenie i odpowiednie
szlifowanie. Osoba na tym stanowisku musi świetnie znać się na spawaniu wielowarstwowym, drutem
proszkowym na podkładce porcelanowej, umieć spawać oraz posiadać odpowiednie certyfikaty.

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie materiału (szlifowanie)
- spawanie warstwowo na podkładce porcelanowej
- spawanie stalowych ram okiennych
- czyszczenie przed nałożeniem kolejnych warstw

WYMAGANIA:
- doswiadczenie w w/w funkcji
- komunikatywna znajomość jezyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- ważny certyfikat spawalniczy na metodę 136
-prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie od 15€ brutto
- przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 440€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania,
ubezpieczenia, podatków itd.)
- Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:15
- możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
- zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie
- zwrot kosztów dojazdu 0,19€/km do max. 8€ dziennie
- ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
- pomoc polskiego koordynatora
- możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

Informacje dodatkowe

Branża ---
Forma pracy ---
Umowa ---

Lokalizacja

Flevoland
Schelluinen, Holandia