Dodaj ogłoszenie

Programista - Operator maszyn CNC Holand

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13506
Wyświetlony: 122
Wygasa: 05-05-2019 00:07:58
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt office@eastgaterecruitment.com
Dodane 05-04-2019 00:07:58
Autor
EastGateRecruitment (16)

Opis

Programista - Operator maszyn CNC Holandia
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Operator / Programista CNC - Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc, Mazak, Teach-in, Okuma

Miejsca pracy - Tilburg Holandia

Obowiązki:
obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc, Teach-in, Mazak, Okuma
produkcja średniej wielkości elementów

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego B1/B2
doświadczenie
umiejętność programowania maszyn CNC
znajomość rysunku urządzeń pomiarowych

Oferujemy:
holenderska umowa o pracę
wynagrodzenie 2200 € - 3300 € - w zależności od umiejętności
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "CNC Holandia"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Holandia
https://eastgaterecruitment.com/, Praca - Za