Dodaj ogłoszenie

Pracownik Produkcji / Monter Maszyn

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12554
Wyświetlony: 1396
Wygasa: 08-06-2019 15:43:24
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt office@eastgaterecruitment.com
Dodane 01-12-2018 20:10:36
Autor
EastGateRecruitment (21)

Opis

Pracownik Produkcji / Monter Maszyn Holandia
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta mieszczącego się w miejscowości Oisterwijk, który zajmuje sie projektowaniem oraz produkcją wielofunkcyjnych pojazdów : koparko - ładowarek

ZADANIA
Na tym stanowisku jesteś odpowiedzialny za prefabrykację elementów ramy, elementów hydrauliki, rozbieranie lub gwintowanie ramek i wstępny montaż osi.

WYMAGANIA
• poszukujemy osób, które potrafią czytać rysunek techniczny, posiadają doświadczenie
w montażu oraz mają wiedzę z zakresu mechaniki/pneumatyki/hydrauliki
• porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY
stałe zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośrednio do firmy
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie: około €2000 - 2200€ miesięcznie (w zależności od doświadczenia + dodatek ADV)
zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne, jeśli jest to konieczne €80 - €100
Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim
na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Monter Maszyn"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Informacje dodatkowe

Branża produkcja
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Holandia