Dodaj ogłoszenie

Pracownik ogólny obróbki metalu Schellui

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13584
Wyświetlony: 50
Wygasa: 03-05-2019 09:46:10
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 12 PLN
Kontakt s.derewicz@technicrecruitment.pl
508624846
Seweryn Technic Recruitment
Dodane 12-04-2019 09:46:10
Autor
Seweryn-technic (2)

Opis

Pracownik obróbki metalu
OPIS STANOWISKA:
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby do pracy przy obróbce metalu. Firma jest przodującym
na rynku Holenderskim producentem elementów jachtów. Praca na tym stanowisku to szeroki zakres
obowiąków dotyczących obróbki metalu.

OBOWIĄZKI:
- obróbka stalowych elementów za pomocą prostych narzędzi np. szlifierka
- montaż szyb w stalowych ramach okiennych
- prace magazynowe związane z składowaniem materiałów
- nauka montażu stalowych ram okiennych

WYMAGANIA:
- doświadczenie techniczne, najlepiej w obróbce metalu
- motywacja i chęć rozwoju
- umiejętność obsługi prostych narzędzi: wiertarka, szlifierka, suwnica
- umiejętność obsługi wózka widłowego
- komunikatywna znajomość jezyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- prawo jazdy i własne auto będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie od 11,50 -12€ brutto
Wynagrodzenie tygodniowe z zakwaterowaniem służbowym: od 300 do 450 € netto
Z własnym zakwaterowaniem: od 420 do 500€ netto
- Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:15 + dużo
nadgodzin
- stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
- możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
- zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie
- ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
- pomoc polskiego koordynatora
- możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

Informacje dodatkowe

Branża ---
Forma pracy ---
Umowa ---

Lokalizacja

Utrecht
Schelluinen, Holandia