Dodaj ogłoszenie

PILNE! Planista pracowników tymczasowych

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 16128
Wyświetlony: 164
Wygasa: 16-07-2020 16:19:21
W kategoriach: Dam pracę
0.00 ( 0 głosów )
Dodane 25-06-2020 16:19:21
Autor
Expert (2)

Opis

Planista ds. pracy, mieszkań i transportu
Opis stanowiska:

Praca jako planista polega na planowaniu pracy, mieszkań służbowych oraz transportu dla pracowników tymczasowych

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Arnhem i okolice

Stawka: Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego i polskiego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Informacje dodatkowe

Branża Magazyny, Logistyka
Forma pracy Pełny etat
Umowa Inna

Lokalizacja

Gelderland
Arnhem