Dodaj ogłoszenie

Pakowacz warzyw i owoców - Holandia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13266
Wyświetlony: 178
Wygasa: 29-03-2019 14:33:56
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt Zarejestruj się na stronie: www.liderjob.pl
Zadzwoń: +48 509 240 000, +48 500 017 878
Napisz: biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl,
Dodane 08-03-2019 14:33:56
Autor
LiderJob (10)

Opis

Praca w Holandii czeka właśnie na Ciebie!
Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia na stanowisku pakowacza warzyw i owoców.

Opis stanowiska:
- pakowanie warzyw i owoców
- kontrola jakości produktów
- dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Oferujemy:
- umowę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenia wypłacane tygodniowo
- zakwaterowanie
- pomoc w organizacji transportu do Holandii oraz bezpłatne dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- stabilną i długotrwałą współpracę

Wymagania:
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- nie musisz mieć doświadczenia – wystarczą chęci do pracy
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku jak i w zespole

Skontaktuj się z nami!
Zarejestruj się na stronie: www.liderjob.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Forma pracy Inna
Umowa Inna

Lokalizacja

Polska