Dodaj ogłoszenie

Pakowacz filetów drobiowych! Też dla par

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13873
Wyświetlony: 23
Wygasa: 06-06-2019 10:22:21
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt Zadzwoń: +48 509 240 000
Napisz: biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl
Zarejestruj się: www.liderjob.pl
Dodane 16-05-2019 10:22:21
Autor
LiderJob (9)

Opis

Praca w Holandii dla pakowaczy!
CHCESZ WYJECHAĆ DO PRACY Z ZA GRANICĘ? NIC PROSTSZEGO! APLIKUJ JUŻ TERAZ!
LiderJob (cert. 16198) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy pracowników na linię produkcyjną.

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wynagrodzenie co tydzień
- dojazd do pracy wraz z zakwaterowaniem
- opiekę koordynatora
- pomoc w wyrobieniu SOFI
- ubezpieczenie, umowę nawet do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
- filetowanie mięsa drobiowego
- pakowanie mięsa drobiowego
- sprawdzanie jakości mięsa
- układanie skrzynek na paletach (niektóre ważą około 15 kg)
- różne prace na taśmie produkcyjnej w fabryce

WYMAGANIA:
- gotowość do wyjazdu do pracy na dłuższy okres czasu
- motywacja i chęć do pracy
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- oferta nie dotyczy pracy sezonowej

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT: +48 500 017 878 , +48 509 240 000 lub +48 537 782 500
APLIKOWANIE PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.LiderJob.pl
LUB WYSYŁANIE CV E-MAILEM : opole@liderjob.pl , biuro@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o zamieszczeniu w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest LiderJob sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Informacje dodatkowe

Branża inne
Forma pracy Inna
Umowa Inna

Lokalizacja

Zuid-Holland