Dodaj ogłoszenie

ORDER PICKER TILBURG - 10.20€ BRUTTO

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14711
Wyświetlony: 158
Wygasa: 11-10-2019 21:57:25
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 10.20 EUR
Kontakt 0048 532 161 070 / 0048 735 917 070
Dodane 11-09-2019 21:57:25
Autor
K&S (12)

Opis

ORDER PICKER W MAGAZYNIE SKLEPU INTERNETOWEGO - 10.20€
K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko ORDER PICKER

Miejsce pracy: Tilburg

Stawka: 10.20€ brutto

Opis stanowiska: zbieranie i realizowanie zamówień; praca w magazynie sklepu internetowego.

Gwarantujemy:
- legalne zatrudnienie,
- zakwaterowanie (płatne 98€ tygodniowo) i ubezpieczenie zdrowotne (płatne 23€ tygodniowo),
- dojazd do pracy (darmowy),
- dużą liczbę godzin pracy,
- długoterminową współpracę.

Wymagania:
- motywacja do pracy,
- mile widziane prawo jazdy;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą linku https://kands.eu/offers/view?id=114 lub wysłanie cv na adres praca@kands.eu z dopiskiem SKLEP INTERNETOWY lub kontakt telefoniczny 0048 532 161 070 / 0048 735 917 070 (w godzinach 10:00-17:00).

Informacje dodatkowe

Branża Magazyny, Logistyka
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Noord-Brabant