Dodaj ogłoszenie

Order Picker - Też dla par!

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14461
Wyświetlony: 236
Wygasa: 28-08-2019 10:47:21
W kategoriach: Dam pracę, Dam pracę
Kontakt Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: r.jakubowski@beetsma.pl lub k.kwiecinska@beetsma.pl Albo o kontakt telefoniczny pod numerem: 508569193
Dodane 07-08-2019 10:47:21
Autor
Beetsma Poznań (9)

Opis

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (nr re. APT 5169) zatrudni
Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (nr re. APT 5169) poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na stanowisko:

Order Picker

Miejsce pracy: Holandia (różne lokalizacje)
Termin rozpoczęcia: możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków:

- praca na magazynie przy zbieraniu zamówień (za pomocą słuchawki)
- przygotowywanie zamówień do wysyłki
- utrzymywanie stanowiska w pracy w czystości

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – dodatkowy atut
- wysoka motywacja do pracy
- gotowość do wyjazdu do pracdy za granicę na kilka/kilkanaście miesięcy
- bardzo dobry stan zdrowia
- komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziane
- samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

- stałą pracę za granicą
- komplesową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- ubezpiecznie, zakwaterowanie, transport
- zatrudnienie w oparciu i polską lub holenderską umowę

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na ad-res iod@beetsma.pl.

Informacje dodatkowe

Branża Magazyny, Logistyka
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Holandia