Dodaj ogłoszenie

Operator maszyn-produkcja foli ~440€

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13819
Wyświetlony: 77
Wygasa: 09-06-2019 16:11:29
W kategoriach: Dam pracę, Praca i kariera
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 440 PLN
Kontakt Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub prześlij CV na praca@orangejobs.nl
Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237
Dodane 10-05-2019 16:11:29
Autor
OrangeJobs (7)

Opis

Operator maszyn-produkcja foli polimerowych|+/- 440 € netto
Masz doświadczenie na produkcji w sektorze technicznym? Szukasz stałej pracy w pełnym wymiarze godzin i jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym? Zapraszamy! Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika produkcyjnego. Firma w miejscowości Enkhuizen zajmuje się produkcją folii polimerowych: produkcją folii, powlekanie, drukowanie, wytłaczanie, laminowanie, cięcie. Folie polimerowe zastosowane są w niezliczonych produktach, takich jak modne artykuły biurowe, dekoracje oraz w technice, np. w przemyśle motoryzacyjnym.

Obowiązki:
- ogólne prace związane z procesem produkcji
- kontrola procesu produkcji
- obsługa maszyn

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość języka holenderskiego będzie mile widziana
- własne zakwaterowanie
- własne auto będzie mile widziane
- motywacja
- gotowość do pracy w trybie zmianowym
- gotowość do podjęcia pracy na stałę
- doświadczenie techniczne będzie mile widziane

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 11,43€ + dodatek zmianowy 18% = 13,49€ brutto/ h
- przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 440 €
- stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo
- możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
- ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
- pomoc polskiego koordynatora
- możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

O nas:
OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii? Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!

Informacje dodatkowe

Branża Produkcja
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Noord-Brabant