Dodaj ogłoszenie

Malarz przemysłowy +/-360€-400€ netto

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13816
Wyświetlony: 54
Wygasa: 31-05-2019 15:38:18
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 360 EUR Cena do negocjacji
Kontakt Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl
Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237
Dodane 10-05-2019 15:38:18
Autor
OrangeJobs (7)

Malarz przemysłowy | +/-360€-400€ netto(podstawa na tydzień)
Masz doświadczenie jako malarz przemysłowy i szukasz nowego wyzwania? Jesteś zmotywowany i szukasz stabilnej pracy na długo? Posiadasz ważny certyfikat VCA? To ogłoszenie jest zdecydowanie dla Ciebie!

Firma posiadająca certyfikaty ISO i VCA, trzy lokalizacje, z których jedna znajduje się w Velsen-Noord niedaleko Tata Steel, zlokalizowanej w porcie IJmuiden oraz w wydziale mobilnym, który wykonuje prace na miejscu w kraju i za granicą. Dzięki 60-letniemu doświadczeniu specjalizuje się w piaskowaniu, powlekaniu i malowaniu różnych materiałów, takich jak konstrukcje, rury, kominy, zbiorniki, urządzenia, podłogi, mosty itp. Jako malarz przemysłowy jesteś odpowiedzialny za czyszczenie, szlifowanie i malowanie różnych materiałów.

Obowiązki:
- Kontrolujesz sprzęt, narzędzia i ustawienia kolorów
- mieszasz farby, utwardzacze itp
- Sprawdzasz grubość warstwy farby
- Malujesz konstrukcje za pomocą pomp Wagner
- Wykonujesz inne zadania należące do działu natryskowego

Wymagania:
- doświadczenie w malowaniu natryskowym dużych materiałów i konstrukcji
- umiejętność doboru farb wieloskładnikowych, ustawienia pomp i sprawdzania grubości warstw
- zaangażowanie w obowiązki
- prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 13€ brutto zalezne od doswiadczenia
- przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 360€-400€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
- Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
- możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
- zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie (około 80€ tygodniowo)
- ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
- pomoc polskiego koordynatora
- możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

O nas:
OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii? Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!

Informacje dodatkowe

Branża ---
Forma pracy ---
Umowa ---

Lokalizacja

Noord-Holland
Velsen Noord