Dodaj ogłoszenie

Kierowca wózka widłowego HOLANDIA

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13940
Wyświetlony: 196
Wygasa: 24-07-2019 09:00:49
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt +48 789 185 265
Dodane 23-05-2019 10:08:00
Autor
TWG Polska Sp. z o.o. (2)

Opis

Praca od zaraz!!! Miejsce pracy: Holandia - Duiven
Agencja Zatrudnienia TWG Polska sp. z o.o. dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do obsługi wózków widłowych w firmie przesyłkowej.

Zakres obowiązków:

- Obsługa i eksploatacja wózków jezdniowych oraz
wykonywanie prac związanych z transportem,
przemieszczaniem, załadunkiem i wyładunkiem
materiałów/wyrobów
- Przyjmowanie/ wydawanie materiałów, wyrobów do/ z
magazynu oraz dokumentowanie obrotu materiałowego,
kontrola zgodności fizycznego stanu z dokumentacją
- Przygotowanie materiałów/ wyrobów do wysyłki,
współpraca z pracownikami Działu Jakości i Produkcji
- Rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów/
wyrobów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz
zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem
- Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Oferujemy:

- Zakwaterowanie
- Dojazd do pracy
- Opiekę polskiego koordynatora
- Atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach holenderskich
plus dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz w soboty i
niedzielę

Wymagany:

- uprawnienia na wózki widłowe
- mile widziane doświadczenie
- podstawowy j.angielski lub j.niemiecki lub j.holenderski
- zaświadczenie o niekaralności

Jeśli podoba Ci się nasza oferta- przyślij swoje CV na adres E-mail:
info@twg-polska.pl

Informacje dodatkowe

Branża ---
Forma pracy ---
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Holandia