Dodaj ogłoszenie

Kierowca ciżarówki ( pełny/częsciowy wym

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14200
Wyświetlony: 370
Wygasa: 23-07-2019 11:15:28
W kategoriach: Dam pracę, Inne
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 10,93 EUR Cena do negocjacji
Kontakt Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: info@nfa-recruitment.nl
Dodane 02-07-2019 11:15:28
Autor
NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV (1)

Dla jednego ze swoich klientów z branży logistycznej specjal
Pracodawca gwarantuje:
- zatrudnienie bezpośrednio w holenderskiej agencji pracy NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV, specjalizującej się rozwiązaniami personalnymi w zakresie HR dla logistyki.
- umowa holenderska zgodnie z obowiązującym CAO Beroepsgoederenvervoer
- Kursy i szkolenia - podnoszące kwalifikacje zawodowe i niezbędne do prawidłowego wykonywania powierzonych zadań
- Nieformalna atmosfera pracy (bez garniturów i krawatów)
- Dobrze utrzymana flota
Opcje zatrudnienia:
- kierowca dzienny (± 6 rano - 7:00, ewentualnie z kilkudniowymi podróżami),
- kierowca nocny (± 7 wieczór - 5 rano )
Opis stanowiska:
Będziesz współpracował z planerem transportu który nadzoruje oraz wspomagał cię na każdym etapie od załadunku do rozładunku.
Do twoich codziennych obowiązków należało będzie:
- przewożenie towarów na ternie Holandii/ Europy
- odpowiedzialność za przewożony towar oraz jego nadzór
- kontrola podczas załaduku i rozładunku
- nadzór oraz uzupełnianie dokumentacji przewozowej
Oczekujemy:
- Motywacji oraz chęci nawiązania współpracy na dłuższy okres
- Dokładności w wykonywaniu powiężonych zleceń
- Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego w stopniu podstawowym
- własnego zakwaterowania
Wymagamy:
- Prawo jazdy CE lub C, kod 95 i ważna karta kierowcy
- Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca C (E)

Informacje dodatkowe

Branża Magazyny, Logistyka
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa o pracę

Lokalizacja

Noord-Holland
Schiphol