Dodaj ogłoszenie

Praca dla Kucharza Rotterdam

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14207
Wyświetlony: 384
Wygasa: 23-07-2019 18:18:12
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt +31633304171
Dodane 02-07-2019 18:18:12
Autor
Fitdiet (1)

Opis

Catering dietetyczny poszukuje kucharza z doświadczeniem
Obowiązki

- przygotowanie posiłków

- ustalanie menu

- nadzór nad jakością zamówionej żywności

- dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami

- ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw

- dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni

- nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych

- znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy

- mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dietetycznych posiłków

Informacje dodatkowe

Branża ---
Forma pracy ---
Umowa ---

Lokalizacja

Zuid-Holland
Aluminiumstraat, 12, 3067GS