Dodaj ogłoszenie

HOLANDIA Spawacz TIG 141

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13184
Wyświetlony: 488
Wygasa: 30-03-2019 16:14:19
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 14 EUR
Dodane 28-02-2019 16:14:19
Autor
Dawid TR (2)

Opis

Praca w Holandii na stanowisku SPAWACZ TIG 141.
OPIS STANOWISKA:
Firma jest największym na rynku holenderskim producentem szaf transformatorowych ze stali
nierdzewnej. Oferuje prace w nowoczesnym środowisku produkcyjnym w połączeniu z rodzinną atmosferą
pracy.

OBOWIĄZKI:
- jesteś częścią zespołu rzemieśliniczego w firmie w Oosterhout
- spawasz cienkie blachy ze stali nierdzewnej w metodzie TIG
- dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

WYMAGANIA:
- doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej w metodzie 141
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- zaangażowanie w obowiązki
- gotowość do wykonywania nadgodzin
- prawo jazdy i własny samochód

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie od 14€ brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
- przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 400€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania,
ubezpieczenia, podatków itd.)
- stała stabilna praca, 38 godzin tygodniowo + nadgodziny
- możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
- zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie (około 80€ tygodniowo)
- ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
- pomoc polskiego koordynatora
- możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

Informacje dodatkowe

Branża produkcja
Forma pracy ---
Umowa ---

Lokalizacja

Holandia
Oosterhout, Holandia