Dodaj ogłoszenie

DOSTAWCA JEDZENIA 9,86€ + 7,50€ dodatki

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14246
Wyświetlony: 302
Wygasa: 31-07-2019 10:54:00
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920
Dodane 10-07-2019 10:54:00
Autor
Expert (15)

DOSTAWCA JEDZENIA | AMSTERDAM | STAWKA 9,86€ + 7,50€ dodatku
Opis stanowiska:
Dostawca jedzenia odbiera zamówienie z restauracji i dowozi je do klienta do domu, porusza się po mieście rowerem elektrycznym.
Zamówienia otrzymuje poprzez aplikację na smartfon (wymagany własny tel!). Pracodawca zapewnia kartę SIM z pakietem internetowym.
Praca od poniedziałku do niedzieli na 2 zmiany w godz. 11:00 - 23:00

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Tilburg

Stawka: 9,86€ + 7,50€ netto dodatku za dzień

Wymagania:
Wymagany komunikatywny angielski oraz doświadczenie w podobnej pracy na podobnym stanowisku

Informacje dodatkowe

Branża inne
Forma pracy Pełny etat
Umowa Inna

Lokalizacja

Noord-Holland
Amsterdam