Dodaj ogłoszenie

Order picker w Albert Hein -13.64 euro brutto

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 21309
Wyświetlony: 64
Wygasa: 24-05-2024 10:28:07
W kategoriach: Dam pracę
0.00 ( 0 głosów )
Kontakt 573104386
Dodane 04-07-2023 09:57:02
0.00 ( 0 głosów )
albert 2
Previous Next Play Pause
1

Opis

Order picker w Albert Hein-Zaandam
Praca w jednej z najbardziej popularnej w Holandii sieci supermarketów.

Centrum Logistyczne AH zajmuje się zamówieniami klientów indywidualnych od momentu ich wpłynięcia do momentu dostawy. Zamówienia, które wpływają przez aplikację, dostarczane są pod adres w czasie, który najbardziej odpowiada odbiorcom.

WYMAGANIA:

angielski na poziomie komunikatywnym

mile widziane prawo jazdy kat .B

chęć współpracy na dłuższy okres (minimum 3 miesiace)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako Orderpicker będziesz kompletować zamówienia z wykorzystaniem systemu VOICE SPEAK – słuchawki, możliwość wybrania języka polskiego.

Na tym stanowisku ważna jest dbałość o kontrolę jakości oraz dostępność zbieranych produktów.

W magazynie są dwa działy chłodniejszy w którym praca odbywa się w temperaturze około 2-3 stopni Celsjusza, oraz w hala ciepła-produkty suche.

Zmiany:

7:00 do 16:00- poranna

23:00 do 7:00- nocna

OFERUJEMY:

kontrakt holenderski

pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

pomoc w zorganizowaniu dojazdu z Polski do Holandii

ubezpieczenie

dodatki zmianowe, wakacyjne, za nadgodziny

opiekę koordynatora

wypłaty tygodniowe -stawka 13.64 brutto

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Aplikuj już dziś zanim zrobi to ktoś inny ! Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Informacje dodatkowe

Branża Magazyny, Logistyka
Forma pracy Pełny etat
Umowa Umowa zlecenie

Lokalizacja

Noord-Brabant