Dodaj ogłoszenie

Malarze proszkowi i piaskarze

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14876
Wyświetlony: 275
Wygasa: 18-10-2019 16:28:06
0.00 ( 0 głosów )
Cena: 11,69 EUR Cena do negocjacji
Kontakt Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres i.krakowiak@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny +48 575 100 025.
Dodane 27-09-2019 16:28:06
Autor
Derksen Polska (2)

Opis

Miejsce pracy: Holandia, Barneveld/Veenendaal
Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Obowiązki:
- malowanie elementów przemysłowych: konstrukcje stalowe, rury, itp.
- proszkowanie elementów przemysłowych: konstrukcje stalowe, rury, itp.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- prawo jazdy kat. B
- zaangażowanie oraz poważne podejście do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
- współpracę długoterminową
- stawka od 11,69 do 13,30€ brutto/h, wypłaty co tydzień
- dużą ilość godzin w tygodniu (40-50 godz.)
- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)

Lokalizacja

Gelderland